صنایع گاز تتیس

خط مشی شرکت

  1. خانه
  2. خط مشی شرکت

خط مشی صنایع گاز تتیس

ما در صنایع گاز تتیس تولیدکننده فعال داخلی و بین المللی سیستم ها، محصولات و خدمات برای اندازه گیری مصرف گاز هستیم. ما با محصولات و خدمات خود به محافظت از منابع تجدید ناپذیر کمک می کنیم و از این طریق در صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست سهم به سزایی داریم.

ما به عنوان یک شرکت فعال بین المللی در صنعت فناوری اندازه گیری، فعالیت های خود را مطابق با دستورالعمل های روشن انجام می دهیم. همانگونه که برای موفقیت های تجاری کسب و کار خود تلاش می کنیم در مواردی شامل حفاظت از محیط زیست، ارتقا نوآوری و مشتری مداری قوی هستیم.

ما با کیفیت خود خواسته ها و استانداردهای مشتریان خود را برآورده می کنیم. قابلیت اطمینان و دقت از ویژگی های مهم محصولات و خدمات ما است که به لطف مزایای اضافی که به مشتریان خود می دهیم، ما را در این بازار معروف کرده است.

اساس کار ما تخصص ماست، که ما آن را از طریق مشتری مداری، خدمات و پشتیبانی فنی در سراسر جهان در دسترس قرار می دهیم. شبکه متخصصان جهانی ما آماده مشاوره و پشتیبانی از شرکا و مشتریان ما با انتخاب و استفاده از محصول و حل مشکلات هستند.

 

تمرکز بر کیفیت محصولات با نگاه به آینده

نوآوری و تخصص راه حل اساسی ما در تأمین نیازهای فعلی و آتی مشتریان است. با توجه به حضور ما در سراسر جهان و مشتری مداری مرتبط، ما همیشه با مشتریان و شرکای خود در سراسر جهان در ارتباط هستیم.

ما همیشه در حال تحقیق و  توسعه و به روزرسانی روش های خود هستیم و از این رو قادر به شناسایی زودهنگام تحولات و نیازهای بازار و تولید محصولات با حداکثر بهره وری و عملکرد بهینه برای مشتریان خود هستیم.

ما توانسته ایم سطح بالایی از رضایت مشتری برای بیش از 10 سال ایجاد کنیم که خود افتخار بسیار بزرگی برای ما است. ما در صنایع گاز تتیس مشتریان خود را به عنوان شرکایی که در استراتژی تجارت و توسعه محصول ما فعال هستند، در نظر می گیریم. ما بیش از 10 سال است که با بسیاری از مشتریان خود اینگونه کار می کنیم. قابلیت اطمینان ، کیفیت و اعتماد اساس پایداری روابط مشتری و همکاری دیرینه با شرکای ما در سراسر جهان است.

رفع نیازهای مشتری بر اساس استانداردها

بیشتر مشتریان ما به دنبال یک راه حل خاص هستند که به بهترین وجه نیازهای آنها را برآورده کند. ما همیشه منطبق نیازهای مشتریان در توسعه کنتورهای گاز، الزامات فنی و قانونی را در نظر می گیریم. ما زمینه های کاربردی را در توسعه و تقاضاهای اقتصادی و اقلیمی مشتریان مد نظر قرار می دهیم. ما ایجاد یک راه حل اختصاصی برای هر مشتری را مهمترین وظیفه خود می دانیم.

حفاظت از محیط زیست

در صنایع گاز تتیس، ما می خواهیم در طول فعالیت های تجاری خود، هرچه بیشتر در حفاظت از محیط زیست سهیم باشیم. چه در فرآیند تولید، چه در تأمین تدارکات و چه در دفتر اداری، کارکنان ما از وظایف خود مطلع شده و در مورد حفاظت از محیط زیست به آنها آموزش می دهیم. همه کارمندان تتیس در کارهایی که انجام می دهند به محیط زیست متعهد هستند.

پایش مداوم کیفیت

یکی از مولفه های مهم فرهنگ سازمانی ما کیفیت محصولات و خدمات ماست. ما در تتیس ارایه محصولات با کیفیت فنی بالا را وظیفه خود و حق مشتریان مان می دانیم. پایش یکپارچه کیفیت محصولات در کل خط تولید به طور مداوم صورت می گیرد. و گواهی نامه ISO-9001:2015 مهر تاییدی بر این تلاش مستمر ما است.