صنایع گاز تتیس

خط مشی شرکت

معرفی

تتیس تولید کننده کنتورهای هوشمند گاز است که متعهد به ارائه راه حل‌های نوآورانه برای اندازه گیری دقیق مصرف گاز می‌باشد. سند خط‌مشی، چشم‌اندازها و اهداف شرکت ما را برای تبدیل شدن به یکی از شرکت های پیشرو در صنعت گاز کشور تعریف می‌کند.

چشم انداز

در تتیس، ما آینده ای را متصور هستیم که در آن مصرف انرژی بهینه، پایدار و شفاف باشد. دیدگاه ما ایجاد تحول در زمینه اندازه گیری (Metering) با توسعه فناوری های پیشرفته است تا با ارائه دقیق داده‌ها به شرکت ملی گاز است امکان تجزیه و تحلیل، کلان داده های مشترکان را به صورت بلادرنگ بدهد، همچنین قابلیت ادغام با سیستم های یکپارچه مدیریت انرژی (EMS) را فراهم کند.

هدف

در ابتدا لازم است عنوان کنیم، هدف ما توانمندسازی مشترکان و سازمان‌های مربوطه برای تصمیم‌گیری هوشمندانه در مورد مصرف گاز است که منجر به کاهش اثرات زیست‌محیطی و افزایش بهره‌برداری از منابع انرژی کشور عزیزمان می‌شود.

جهت دستیابی به این مهم ما متعهد هستیم که:

  • محصولی تولید کنیم که با بروزترین سطح استانداردها مطابقت داشته باشد.
  • نوآوری را به عنوان موتور محرک پیشرفت و بهینه شدن محصولات‌مان در نظر بگیریم و با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت IoT و هوش مصنوعی ارائه خدمت کنیم.
  • تمرکز خود را معطوف به نیاز صنعت گاز کشور کنیم و با رفع دغدغه‌های موجود بتوانیم پاسخگوی این نیازها باشیم.
  • امنیت داده‌ها و حفظ حریم خصوصی مشترکان را تضمین کنیم.
  • فرایند تولیدمان مطابق با استانداردهای محیط زیستی باشد.

بهبود مستمر

ما به طور منظم فرآیندها، فناوری‌ها و بازخورد مشتریان خود را ارزیابی می‌کنیم تا زمینه‌های بهبود و ارتقاء محصولاتمان را شناسایی کنیم.

رعایت قوانین و استانداردها

تتیس متعهد به رعایت کلیه قوانین، مقررات و استانداردهای صنعت است. ما اطمینان می دهیم که محصولات و خدمات ما به الزامات ایمنی، کیفیت و عملکرد پایبند هستند.

رفع نیازهای مشتری بر اساس استانداردها

بیشتر مشتریان ما به دنبال یک راه حل خاص هستند که به بهترین وجه نیازهای آنها را برآورده کند. ما همیشه منطبق نیازهای مشتریان در توسعه کنتورهای گاز، الزامات فنی و قانونی را در نظر می گیریم. ما زمینه های کاربردی را در توسعه و تقاضاهای اقتصادی و اقلیمی مشتریان مد نظر قرار می دهیم. ما ایجاد یک راه حل اختصاصی برای هر مشتری را مهمترین وظیفه خود می دانیم.

حفاظت از محیط زیست

در صنایع گاز تتیس، ما می خواهیم در طول فعالیت های تجاری خود، هرچه بیشتر در حفاظت از محیط زیست سهیم باشیم. چه در فرآیند تولید، چه در تأمین تدارکات و چه در دفتر اداری، کارکنان ما از وظایف خود مطلع شده و در مورد حفاظت از محیط زیست به آنها آموزش می دهیم. همه کارمندان تتیس در کارهایی که انجام می دهند به محیط زیست متعهد هستند.

پایش مداوم کیفیت

یکی از مولفه های مهم فرهنگ سازمانی ما کیفیت محصولات و خدمات ماست. ما در تتیس ارایه محصولات با کیفیت فنی بالا را وظیفه خود و حق مشتریان مان می دانیم. پایش یکپارچه کیفیت محصولات در کل خط تولید به طور مداوم صورت می گیرد. و گواهی نامه ISO-9001:2015 مهر تاییدی بر این تلاش مستمر ما است.

 

مسئولیت اجتماعی

صنایع گاز تتیس علاوه بر این که خط مشی مشخصی در زمینه کیفیت تولیدات صنعتی خود تعریف کرده است که با آن خط مشی هدفش دستیابی به جایگاه ویژه‌ای در بازار و گسترش کسب و کارش است مسئولیت‌های غیر کاری و تجاری نیز برای خود تعریف کرده است که همواره آن‌ها را مد نظر خود قرار می‌دهد. از آن‌ها به عنوان مسئولیت اجتماعی خود یاد می‌کند. ما معتقدیم توسعه تجاری و کسب و کار بدون در نظر گرفتن مسئولیت‌های اجتماعی ما امکان‌پذیر نیست. ما برای خود سه گروه مسئولیت اجتماعی در نظر گرفته‌ایم.

ما در حوزه مسئولیت اجتماعی مراقب سلامت جسمی و روانی کارکنان حفاظت محیط زیست تقیسم عادلانه امکانات آموزشی هستیم

سلامت جسم و روان کارکنان

همکاران سالم و شاداب تضمین بهره وری

ما یک محیط کاری جذابی ایجاد کرده‌ایم تا در آن همکارانمان در سلامت کامل کار کنند و تا حد زیادی از صدمات احتمالی جلوگیری شود.

مهمترین هدفمان در حوزه کاری کارکنان، اطمینان از رفاه حال آنان و سلامت جسمی و روانی آنان است. از این طریق به افزایش بهره وری کمک می‌کنیم.

شادابی کارکنان را با ایجاد امکاناتی چون زمین بازی، مرخصی‌های به موقع، پایش سلامت آنان و آموزش‌های مداوم تضمین کرده‌ایم.

حفاظت محیط زیست

محیط زیست ارثیه پدرانمان نیست، امانت فرزندانمان است

ما در تتیس همواره به محیط زیست توجه داشته‌ایم و فرآیندهای تولید را به گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که کمترین میزان تولید زباله (تولید سبز) را داشته باشیم. زباله‌های تولید شده را جهت استفاده مجدد به شرکت‌های بازیافت می‌دهیم. تولید آلاینده‌های محیط زیست را به حد نزدیکی صفر رسانده‌ایم و عملا هیچ گونه آلاینده‌ای وارد محیط زیست نمی‌کنیم.

همچنین با طراحی کنتور گاز هوشمند به طور غیر مستقیم به مصرف کمتر گاز کمک کرده‌ایم تا گاز بیشتری برای نسل‌های آینده بماند. با آموزش‌هایی که به پرسنل داده‌ایم نیز آن‌ها را حتی در زندگی شخصی‌شان در حوزه حفاظت محیط زیست همراهمان کرده‌ایم.

تقسیم عادلانه امکانات آموزشی

همه باید در معرض آموزش باشند

ما در تتیس خود را مسئول می‌دانیم تا در حد توانمان امکانات آموزشی را برای همه جامعه فراهم کنیم. پرسنل‌مان باید به بهترین آموزش‌های حرفه‌ای و مهارت‌های زندگی دسترسی داشته باشند. خانواده پرسنل باید در بهترین مدارس و دانشگاه‌ها مشغول به تحصیل باشند. همشهریان ما باید امکاناتی داشته باشند تا بتوانند بهتر تحصیل کنند.

keyboard_arrow_up