صنایع گاز تتیس

با توجه به تحصیلات مدیران مجموعه که فارغ التحصیلان دانشگاه علم صنعت در گرایش‌های مهندسی مکانیک هستند، سعی شده همه مراحل تولید و طراحی کنتور از پیش در نرم‌افزارهای پیشرفته SOLID WORK و ANSYS طراحی، تحلیل و سپس اجرا گردد.
از طرح‌های در دست اقدام این واحد، می‌توان به دیجیتال کردن شماره­‌انداز‌ کنتور به همراه تصحیح ­کننده­‌ها و مباحث مربوط به کنتور هوشمند و همچنین طراحی کنتورهای سایز بالا اشاره کرد.

همچنین این مجموعه بر آن است تا در قسمت قالب‌سازی خود و با توجه به نیاز جامعه به تولید کیوسک‌­ها و باکس‌­ها و به عبارتی جعبه­‌های حفاظت از کنتورها را با مدل‌های مختلف در دستور کار خود قرار دهد. طراحی و ساخت کنتورهای هوشمند قابل استفاده در خانه بدون نیاز به نصب در زیر پله‌­ها و یا پارکینگ خانه­‌ها از دیگر ایده‌­های مجموعه تتیس است.

سایر اقدامات در زمینه تحقیق و توسعه تتیس شامل موارد زیر است:

  • طراحی و ساخت کنتورهای گاز صنعتی در ابعاد کوچک
  • طراحی و ساخت کنتورهای هوشمند برق و آب و کنتورهای دوگانه و چندگانه
  • طراحی و ساخت کنتورهای هوشمند منطبق بر انرژی های تجدیدپذیر
  • طراحی و ساخت شبکه‌های نرم‌افزاری و تأمین کننده ارتباطات بی‌سیم پرسرعت
  • برای استفاده از کنتورهای هوشمند بسیار کوچک

تحقیق و توسعه

با توجه به تحصیلات مدیران مجموعه که مهندسان مکانیک و الکترونیک هستند تمام مراحل تولید و طراحی کنتور از پیش در نرم افزارهای پیشرفته طراحی، تحلیل و سپس اجرا گردیده است. این واحد هم اکنون بر روی راهکارهای محقق شدن چشم‌انداز شرکت برای هوشمندسازی و تولید کنتورهای سایز بزرگ کار می‌کند.

keyboard_arrow_up