صنایع گاز تتیس

معرفی شرکت

صنایع گاز تتیس

کارخانه صنایع گاز تتیس از سال 91، فعالیت خود را در زمینه تولید کنتور گاز با دقت و کیفیت بالا و با همکاری تیم مهندسی مجرب در استان مازندران، شهرستان بابل آغاز کرد. این کنتورها شامل کنتورهای گاز خانگی و تجاری و در سایزهای G2/5 ،G4 و G6 است. ما جزء اولین کارخانه‌هایی هستیم که طراحی مهندسی را در کنتورهای تولیدی خود لحاظ و پس از بررسی و آنالیز معایب سایر کنتورها اقدام به این کار کرده‌ایم. بنابراین از دقت و کیفیت محصولات خود اطمینان کامل داریم.

فرایند تولید کنتورهای دیافراگمی هوشمند در شرکت صنایع گاز تتیس از یک سیستم مهندسی بسیار دقیق و پیشرفته شامل قالب سازی، تزریق پلاستیک و باکالیت، پرسکاری و جوشکاری، سنسور مغناطیسی دیجیتال، تحقیق و توسعه، مونتاژ و در نهایت آزمایشگاه کالیبراسیون پیروی می‌کند. این شرکت در ابتدا در سال ۱۳۹۱ شکل گرفت و برای  اولین‌بار، تزریق پلاستیک  و کامپوزیت را در دستور کار خود قرار داد. با گذشت زمان، این کسب و کار خانگی به سرعت و با توجه به استانداردهای بالا و قابلیت اطمینان پایدار در حوزه‌های مختلف گسترش یافت.

این گروه صنعتی با به ­کارگیری دانش و توانمندی نیروهای جوان و با ارائه اصول مهندسی و پیاده‌سازی قوانین کاربردی مدیریت کیفیت، تلاش می­کند نمادی از یک کار گروهی با کیفیت را در عرصه کنتورسازی به نمایش بگذارد. کنتور گاز مجموعه‌ای از قطعات مختلف از جنس‌های متفاوت است که در برخی قطعات دقت و ظرافت بسیار مهم است.

درباره صنایع گاز تتیس
درباره صنایع گاز تتیس

تولید داخلی صنایع گاز تتیس

مجموعه صنایع گاز تتیس توانست کلیه قطعات را در داخل شرکت تولید کند و این خود نیاز به دانش و فن و کار گسترده‌ای داشت که باعث شد مجموعه‌ای دانش محور و پویا با توان فنی مهندسین و متخصصین داخلی شکل بگیرد که نمود روشنی از توان نیروی ایرانی برای تولید محصول باکیفیت کاملاً ایرانی است.

طی سال‌های اخیر، کنتورهای گاز خانگی و صنعتی همانند بسیاری از صنایع دیگر، متناسب با ظهور فناوری‌های جدید، دستخوش تحولات گسترده‌ای شده اند. مشکلات ناشی از حضور پرتعداد نیروهای انسانی برای قرائت کنتورهای گاز، هزینه‌های گزاف ناشی از آن، خطای انسانی، دستکاری کنتورها توسط متخلفان و نیز مشکلات امنیتی و اجتماعی حاصل از روش‌های سنتی، موجب پیدایش نسل جدید کنتورهای گاز شده است. اهمیت این موضوع به حدی است که استفاده از کنتورهای هوشمند برای مشترکان توسط شرکت ملی گاز ایران یکی از پروژه‌های اولویت دار کشور در سال‌های پیش رو است. شرکت صنایع گاز تتیس از جمله شرکت‌های فعال در حوزه تولید کنتورهای هوشمند گاز است که به همت دانش فنی ده‌ها نیروی متخصص و توانمند ایرانی، برای حل مشکلات ناشی از کنتورهای قدیمی گام برداشته و تولید نسل جدید کنتور گاز دیافراگمی خانگی و صنعتی با قابلیت هوشمندسازی و کنترل از راه دور را که یک محصول کاملا بومی است، مدنظر قرار داده است.

از مهم‌ترین مزیت‌های تولید کنتورهای هوشمند گاز دیافراگمی توسط شرکت صنایع گاز تتیس، می‌توان به کاهش اتلاف انرژی و جلوگیری از هدررفت گاز طبیعی به عنوان یکی از ماموریت‌های تعیین شده برای اقتصاد مقاومتی اشاره کرد. دقت بیشتر در اندازه‌گیری، توانایی قرائت از راه دور، کاهش خطای انسانی و صرفه‌جویی در وقت و سرمایه از دیگر محاسن تولید این کنتورهاست.

تتیس از نگاه آمار

با تلاش کلیه همکاران در طول دوران فعالیت خود به این دستاوردها رسیدیم

1
ظرفیت تولید روزانه
1
ظرفیت تعمیرات روزانه
1
سابقه فعالیت
1
اشتغالزایی
صنایع گاز تتیس

صنایع گاز تتیس توسط تعدادی از فارغ‌التحصلان نخبه دانشگاه‌های معتبر صنعتی ایران راه‌اندازی و اداره می‌شود. تیم مدیریت شرکت هنوز ارتباط خود را با دانشگاه حفظ کرده اند و از دانش موجود در دانشگاه‌ها استفاده می‌کنند. تیم مدیریت در محیط کارخانه و شرکت فضایی ایجاد کرده‌اند که کلیه پرسنل با تمام وجود برای نیل به اهداف شرکت تلاش می‌کنند.

خانواده صنایع گاز تتیس حدود ۶۰ نفر هستند که ۳ نفر را در رأس مدیریت خود دارد و ۶ نفر نیروی ستادی مشغول به پشتیبانی و فراهم کردن فضای مناسب جهت فعالیت حدود ۵۰ نفر نیروی تولیدی هستند. برنامه‌های آموزش مداوم طراحی شده برای کلیه پرسنل، موجب تقویت نیروی فکر و اندیشه و توان این تیم شده است.

شرکت صنایع گاز تتیس با استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته و استفاده از توان نخبگان معتبرترین دانشگاه‌های کشور و تجربیات خبرگان صنعتی، نقش سازنده‌ای در کاهش اتلاف منابع گاز به عنوان یکی از اهداف استراتژیک کشور در حوزه انرژی و اجرای سیاست‌های کلان کشور در حوزه اقتصاد مقاومتی با رویکرد مشتری‌محوری ایفا کرده است. در تداوم این مسیر، دیجیتال کردن شماره‌انداز کنتور، هوشمندسازی و قرائت از راه دور و طراحی کنتورهای سایز بالا از جمله طرح‌های در دست اقدام شرکت است. ما بر این باوریم که گام نهادن در مسیر هوشمندسازی صنعت، دستیابی ایران اسلامی به قله‌های افتخار و سربلندی را برای تحقق اهداف سند چشم‌انداز کشور به ویژه در حوزه انرژی محقق خواهد ساخت.

keyboard_arrow_up