صنایع گاز تتیس

گواهینامه ها

صنایع گاز تتیس

برند شرکت صنایع گاز تتیس

برند شرکت که برگرفته از یک نام تجاری است، به مراتب بیش از یک نماد بصری، به یادماندنی است. یک مأموریت یا چشم انداز برند، اصول و تکنیک‌های عملی شرکت یا سازمان را تضمین می‌کند. برندشرکتی، فراتر از برنامه ها، خدمات، محصولات و نمایش‌ها است که همه چیز در مورد شرکت از جمله شهرت، فرهنگ، ارزش‌های آن شرکت یا سازمان را شامل می‌شود.

برند تتیس در سال ۱۳۹۸ طی شماره ۳۴۵۴۸۵ در سازمان ثبت اسناد رسمی کشور ایران به ثبت رسیده است.

در لوگوی صنایع گاز تتیس از دو نماد چرخ دنده و شعله‌های گاز به رنگ‌های آبی و قرمز استفاده شده است که نمادهای صنعت و نوآوری در صنعت گاز است. رنگ شعله آبی نماد سوختن گاز و رنگ قرمز حرارت آتش را تداعی می‌کند. چرخ دنده‌ها هم می‌تواند نمایش فلزکاری نیز باشد.

تتیس در واقع نام یک اقیانوس بوده است. اقیانوسی باستانی که میان قاره‌های گندوانا و لورازیا در بیشتر دوران میانه‌زیستی (پرمین بالایی تا ژوراسیک میانی) بود. انتهای غربی این اقیانوس بعدها اروپای جنوبی و آفریقای شمالی را از هم جدا کرد.

گواهی نامه کیفیت

کیفیت بخشی از اخلاق حرفه‌ای ما است. هر محصولی که تولید می‌کنیم، به عنوان یک محصول فنی با آن رفتار می‌کنیم. و کلیه فرآیندهای تولید آن را با دقت زیر نظر داریم. با این سطح از مراقبت و توجه به جزئیات، اطمینان حاصل می‌کنیم که رضایت مشتری حفظ می‌شود.

گواهی‌نامه معتبر ISO 9001:2015 که مفتخر به دریافت آن شده‌ایم نمایانگر بخشی از توجه همه جانبه ما به کنترل فرآیندها و کیفیت محصول و در نتیحه آن رضایت مشتریان ما است.

اهمیت به کیفیت و مشتریان، کارخانه صنایع گاز تتیس را در این مدت 10 سال یکی از مهمترین تولید کنندگان کنتور گاز در کشور قرار داده است. تمرکز مداوم بر کیفیت و بهینه سازی فرایندهای تجاری در کل زنجیره، ارزش ما را به سوی سطوح بالاتر کیفی سوق داده است.

بکارگیری جدیدترین فناوری، به روزترین تفکر و ایده‌ها، روش‌های نوین طراحی و اجرا و مونتاژ از همه جنبه‌های تولید پشتیبانی می‌کند. همچنین مهمترین مورد در کنترل فرآیند تولید که استفاده از جدیدترین تکنیک‌های اندازه‌گیری، تست و کالیبراسیون است این اطمینان را به ما می‌دهد که محصولی بی‌نقص و با کیفیت در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

صنایع گاز تتیس
keyboard_arrow_up