صنایع گاز تتیس

مسئولیت اجتماعی

  1. خانه
  2. مسئولیت اجتماعی

صنایع گاز تتیس علاوه بر این که خط مشی مشخصی در زمینه کیفیت تولیدات صنعتی خود تعریف کرده است که با آن خط مشی هدفش دستیابی به جایگاه ویژه ای در بازار و گسترش کسب و کارش است مسئولیت های غیر کاری و تجاری نیز برای خود تعریف کرده است که همواره آن ها را مد نظر خود قرار می دهد. از آن ها به عنوان مسئولیت اجتماعی خود یاد می کند. ما معتقدیم توسعه تجاری و کسب و کار بدون در نظر گرفتن مسئولیت های اجتماعی ما امکان پذیر نیست. ما برای خود سه گروه مسئولیت اجتماعی در نظر گرفته ایم.

ما در حوزه مسئولیت اجتماعی مراقب سلامت جسمی و روانی کارکنان حفاظت محیط زیست تقیسم عادلانه امکانات آموزشی هستیم

سلامت جسم و روان کارکنان

همکاران سالم و شاداب تضمین بهره وری

ما یک محیط کاری جذابی ایجاد کرده ایم تا در آن همکارانمان در سلامت کامل کار کنند و تا حد زیادی از صدمات احتمالی جلوگیری شود.

مهمترین هدفمان در حوزه کاری کارکنان، اطمینان از رفاه حال آنان و سلامت جسمی و روانی آنان است. از این طریق به افزایش بهره وری کمک می کنیم.

شادابی کارکنان را با ایجاد امکاناتی چون زمین بازی، مرخصی های به موقع، پایش سلامت آنان و آموزش های مداوم تضمین کرده ایم.

حفاظت محیط زیست

محیط زیست ارثیه پدرانمان نیست، امانت فرزندانمان است

ما در تتیس همواره به محیط زیست توجه داشته ایم و فرآیندهای تولید را به گونه ای طراحی کرده ایم که کمترین میزان تولید زباله (تولید سبز) را داشته باشیم. زباله های تولید شده را جهت استفاده مجدد به شرکت های بازیافت می دهیم. تولید آلاینده های محیط زیست را به حد نزدیکی صفر رسانده ایم و عملا هیچ گونه آلاینده ای وارد محیط زیست نمی کنیم.

همچنین با طراحی کنتور گاز هوشمند به طور غیر مستقیم به مصرف کمتر گاز کمک کرده ایم تا گاز بیشتری برای نسل های آینده بماند. با آموزش هایی که به پرسنل داده ایم نیز آن ها را حتی در زندگی شخصی شان در حوزه حفاظت محیط زیست همراهمان کرده ایم.

تقسیم عادلانه امکانات آموزشی

همه باید در معرض آموزش باشند

ما در تتیس خود را مسئول می دانیم تا در حد توانمان امکانات آموزشی را برای همه جامعه فراهم کنیم. پرسنل مان باید به بهترین آموزش های حرفه ای و مهارت های زندگی دسترسی داشته باشند. خانواده پرسنل باید در بهترین مدارس و دانشگاه ها مشغول به تحصیل باشند. همشهریان ما باید امکاناتی داشته باشند تا بتوانند بهتر تحصیل کنند.