صنایع گاز تتیس

ارتقاء ظرفیت کارخانه تتیس

ارتقاء ظرفیت کارخانه تتیس در پی بازدید تیم بازرسی شرکت گاز ایران. از 100،000 تولید در سال به 800،000 در سال انجام گرفت. در پی این ارتقا ظرفیت تولید اشتغال زایی برای حدود 90 نفر از جوانان منطقه به صورت مستقیم. و 250 محل شغل به صورت غیر مستقیم ایجاد شده‌است.

معرفی کارخانه صنایع گاز تتیس

کارخانه صنایع گاز تتیس از سال 1391. فعالیت خود را در زمینه تولید کنتور گاز با دقت و کیفیت بالا و با همکاری تیم مهندسی مجرب در استان مازندران شهرستان بابل آغاز کرد. این کنتورها شامل کنتورهای گاز خانگی و تجاری و در سایزهای G2/5 ،G4 و G6 است. ما جزء اولین کارخانه‌هایی هستیم که طراحی مهندسی را در کنتورهای تولیدی خود لحاظ و پس از بررسی و آنالیز معایب سایر کنتورها اقدام به این کار کرده‌ایم. بنابراین از دقت و کیفیت محصولات خود اطمینان کامل داریم.

فرایند تولید کنتورهای دیافراگمی هوشمند در شرکت صنایع گاز تتیس از یک سیستم مهندسی بسیار دقیق و پیشرفته شامل قالب‌سازی، تزریق پلاستیک و باکالیت. پرسکاری و جوشکاری، سنسور مغناطیسی دیجیتال، تحقیق و توسعه، مونتاژ و در نهایت آزمایشگاه کالیبراسیون پیروی می کند. این شرکت در ابتدا در سال ۱۳۹۱ شکل گرفت و برای  اولین بار، تزریق پلاستیک  و کامپوزیت را در دستور کار خود قرار داد. با گذشت زمان، این کسب و کار خانگی به سرعت و با توجه به استانداردهای بالا و قابلیت اطمینان پایدار در حوزه های مختلف گسترش یافت.

این گروه صنعتی با به ­کارگیری دانش و توانمندی نیروهای جوان و با ارائه اصول مهندسی و پیاده سازی قوانین کاربردی مدیریت کیفیت، تلاش می‌­کند. نمادی از یک کار گروهی با کیفیت را در عرصه کنتورسازی به نمایش بگذارد. کنتور گاز مجموعه‌ای از قطعات مختلف از جنس‌های متفاوت است که در برخی قطعات دقت و ظرافت بسیار مهم است.

21 دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up